E infektuar me COVID, mediat kosovare: Ministrja Gërvalla në gjendje të rëndë

Ministrja e Punëve të Jashtme kosovare Donika Gërvalla raportohet se është në gjendje të rëndë shëndetësore, pasi rezulton e prekur nga koroanvirusi. Lajmi është bërë i ditur nga mediat kosovare.

Portali Metro ka raportuar lajmin në fjalë, duke iu referuar burimeve, ndërkohë që ende nuk ka një konfirmim zyrtar.

Ndërkohë, nga kabineti qeveritar kanë konfirmuar jozyrtarisht për Express se Gërvalla ndodhet në Gjermani.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.