“E kam shkruar gjatë kohës së pandemisë”, Basha jep detaje për librin e tij: ‘Misioni’ im t’i hap rrugën rinisë

Kryetari i PD-së Lulzim Basha, në një konferencë për mediat, ka folur gjerë e gjatë për librin e tij më të ri, të titulluar “Misioni im”.

Basha theksoi se misioni i tij është që t’i hapë rrugë rinisë, në politik-bërjen e Shqipërisë.

Lulzim Basha: Misioni im është që t’i hap rrugën rinisë, që të marrë fatet e vendit në dorë. Kam dashur që të hedhë diçka në letër, në raport in e shqiptarit me shtetin dhe shtetit me shqiptarin.

Sot një njeri kontrollon gjithçka në Shqipëri. Kam hedhur këta rreshta në kohën e pandemisë. Libri është produkt i muajve të fundit.

Flutura Açka: E kam parë librin si botuese dhe e kam parë si botuese.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.