“E ke gruan k***ë”/ Kryeministri i Kanadasë vendoset në siklet dhe “shpërthen” ndaj protestuesit: A nuk ka spital që… (Video)

Kryeministri i Kanadasë, Justin Trino është bërë protagonist i një episodi aspak të hijshëm.

Ai ishte duke dhënë një intervistë për një media vendase, kur një protestues, guxoi t’i thoshte se gruaja e tij ishte një “prostitutë”.

Nuk ka vonuar dhe reagimi i Trinto-s i cili ka shpërthyer ndaj djalit me fjalët: “A nuk ka spital që merret me rastin tuaj”, duke nënkuptuar se protestuesit i duhet një ndihmë psikiatrike. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *