E kishte parkuar pranë banesës, digjet makina e efektivit të policisë në Pogradec. Ja dyshimet e para

e kishte parkuar prane baneses digjet makina e efektivit te policise ne pogradec ja dyshimet e para
e kishte parkuar prane baneses digjet makina e efektivit te policise ne pogradec ja dyshimet e para

Një mjet është përfshirë nga flakët mëngjesin e kësaj të enjte në Pogradec. Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 3 të qytetit.

Mjeti i përket një efektivi të Policisë Rrugore, ndërkohë që ai e kishte parkuar pranë banesës së tij. Paraprakisht dyshohet për ngjarje aksidentale, por policia po kryen të gjitha hetimet e mundshme.

Zjarri ka rënë në motorin e mjetit. Po punohet për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts