E konfirmon trajneri/ Pritjes i erdhi fundi, ja kur do të kthehet të luajë Eriksen


Shumë muaj lot, dhimbje, por dhe kënaqësi për tu rikthyer përsëri në fushë. Kristian Eriksen është gati të mahnisë përsëri botën me talentin e tij. Në një intervistë trajneri i Brentford, Tomas Frank tregoi se kur do të kthehet lojtari.

eriksen

“Kristiani do të jetë me ne dhe do të futet në fushë në ndeshjen kundër Njukasëllit të shtunën. Është një ditë e madhe për të gjithë ne, por veçanërisht për të dhe familjen e tij.”

Një lajm shumë i gëzueshëm për fansat e mesfushorit, të cilët u shokuan në atë ndeshje të Europianit ku danezi u shtri në tokë pasi pësoi një arrest kardiak.

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al

Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.