E KRYER/ Fundi merkatos i buzëqesh Barcelonës, arrihet akordi me skuadrën e Serisë A për Manajn. Ja sa fitojnë katalanasit





Rei Manaj do të jetë futbollisti më i ri i Specias në Serinë A.

manaj

Skuadra italiane ka arritur marrëveshjen me Barcelonën për një huazim prej 500 mijë eurosh, ndërsa Specia ka të drejtë të blejë kartonin për shumën e 4 milionë eurove.

Një rikthim në Serinë A për Rei Manaj i cili më parë është aktivizuar dhe me Interin. Manaj ka pritur fundin e merkatos për të bërë zgjedhjen më të mirë pas disa ofertave që kishte në tavolinë.

Në përditësim… 

PANORAMASPORT.AL

© Panorama.al





Te lidhura

Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *