E la i dashuri, hakmerret 36-vjeçarja tajlandeze, i vendos flakën motorit luksoz (VIDEO)

Policia në Bangkok të Tajlandës, ka publikuar një video ku shihet një grua duke i vendosur flakën motorit të ish të dashurit.

Raportohet se Kanok Wan, 36 vjeçe ka vendosur të lyejë me benzinë e t’i vendosë flakën motorit të ish të dashurit, pasi ky i fundit refuzoi të rikthehej sërish me të.

Mediat thonë se vlera e motorit ishte diku te 31 mijë dollarë. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *