E mërkura risjell reshjet e shiut, Rrugët e “Don Boskos” në Tiranë ‘notojnë’ në ujë

Kjo e mërkurë ka risjellë reshjet e shiut në të gjithë territorin e vendit tonë.

Mëngjesi ka nisur me reshje intensive, ç’ka kanë sjellë përmbytje në disa qytete. Në kryeqytet sërish ka pasur probleme në disa zona, ku uji ka vërshuar në rrugë.

Siç shihet nga pamjet, rruga në zonën e “Don Boskos”, është e përmbytur, por edhe autostrada Tiranë-Durrës. Ndërkohë, si pasojë e shiut, Tirana ka pasur sot një trafik tepër të rënduar.

[embedded content]

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts