E pa në internet dhe rezervoi takim, 22-vjeçari në Greqi përdhunohet nga transgjinori që ishte paraqitur si grua: Iu luta të më linte, por ai m’u vërsul dhe…

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur në Greqi, ku një 22-vjeçar pretendon se është përdhunuar nga një transgjinor me të cilin kishte lënë takim, pasi ky i fundit i ishte paraqitur si grua. Lajmin e kanë bërë të ditur mediat greke, sipas të cilave ngjarja ka ndodhur më 29 janar, ku i riu Burimi informacionit @Panorama.al: Lexo me shume: www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com