E paprecedentë, oficeri britanik tërheq zvarrë vogëlushin me nevoja të veçanta, publikohen pamjet (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Liverpool të Britanisë së Madhe. Pamjet e sigurisë kanë kapur momentin, kur një oficer policie, i identifikuar si Christopher Cruise, shihet duke sulmuar një djalë të vogël me nevoja të veçanta.

Burri, shihet teksa godet 10-vjeçarin me shkelma e më pas e tërheq zvarrë brenda një dhome.

Fëmija mbeti me lëndime në gju pas incidentit në janar të vitit të kaluar. Cruise pastaj tregoi një nxënës tjetër të habitur të cilit polici i thoshte: ‘Radhën e ke ti’.

Oficeri u dënua agresion, dhe u dëbua përjetë nga profesioni i policit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *