E papritur, ylli i “Prison Break” diagnostifikohet me autizëm

Aktori Wentworth Miller është diagnostifikuar me autizëm.

Ylli i “Prison Break” zgjodhi një fotografi krejtësisht të bardhë për të treguar se ishte diagnostifikuar me autizëm vitin e kaluar.

“Kjo vjeshtë shënon 1 vit që kur kam marrë diagnozën time joformale të autizmit. Paraprihet nga një vetë-diagnostikim. Pasuar nga një diagnozë zyrtare”, shkroi Miller në Instagram.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.