E pazakontë! Ndërpritet ceremonia mortore, familjarët i japin “përparësi” ndeshjes së futbollit

e pazakonte nderpritet ceremonia mortore familjaret i japin perparesi ndeshjes se futbollit
e pazakonte nderpritet ceremonia mortore familjaret i japin perparesi ndeshjes se futbollit

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Kili, ku ceremonia mortore u ndërpre për shkak të ndeshjes që po luhej.

Startimi i Kupës së Amerikës ka ngjallur interesin tek vendasit, pasi siç dihet amerikano-latinët e preferojnë si sport.

Videoja e shpërndarë në rrjete sociale tregon një arkivol që qëndron në banesë, teksa të pranishmit po shohin ndeshjen.

(A.A/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Spread the love

Similar Posts