E pazakontë në Itali, burri paguan 30 mijë euro për të vrarë gruan dhe vjehrrën, zbulohet arsyeja

Karabinierët në Itali, kanë zbuluar një rast të pazakontë. Ata kanë arrestuar një 50-vjeçar, pasi dyshohet se kishte paguar 30 mijë euro, për vrasjen e gruas dhe vjehrrës së tij.

Burri nga Parma, kishte kërkuar nga vrasësi që e gjitha të dukej sikur ishte aksidentale, e për këtë, kishte dhënë një këst të parë, me premtimin se shuma totale do të jepej në momentin kur të kryhej porosia.

Është e paqartë arsyeja se përse burri donte të vriste të shoqen e vjehrrën, por deri më tani, duhet se shkaqet mund të jenë ekonomike.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *