E plagosi me thikë dhe u arratis, pas dy muajve Policia arreston të dyshuarin në Gjilan

Policia e Kosovës, respektivisht njësiti i hetimeve rajonale Gjilan si rezultat i veprimeve operative hetimore, sot ka arritur që të lokalizoj dhe arrestoj të dyshuarin G.E. (viti i lindjes 1987, mashkull kosovar) për veprën penale “vrasje në tentative”. Sipas një njoftimi për media bëhet e ditur se arrestimi i tij është bërë me dyshimin se […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts