“E qëlluan me armë dhe…”/ Atentat në Gjermani, humb jetën ish-boksieri shqiptar (EMRI)

e qelluan me arme dhe atentat ne gjermani humb jeten ish boksieri shqiptar emri
e qelluan me arme dhe atentat ne gjermani humb jeten ish boksieri shqiptar emri

Policia gjermane ka njoftuar se një 38-vjeçar shqiptar ka hu mur jetën në Bielefeld, si pasojë e disa të shtënave në qendër të qytetit.

Bëhet me dije se autori ose autorët e ngjarjes janë ende në arrati, ndërsa viktima është identifikuar si ish-boksieri nga Kosova Besar Nimani.

Në njoftim thuhet se viktima ndodhej në zonën e Obernstrasse Klasingstrasse rreth orës 18:00 kur “një ose më shumë autorë janë afruar dhe kanë qëlluar.

Policia thekson se shtetasi kosovar, ka humbur jetën në vendin e ngjarjes për shkak të plagëve të rënda.

“Një operacion i madh policor është duke u zhvilluar aktualisht në zonën e qytetit Bielefeld. Vijon kërkimi për autorin ose autorët”, thuhet në njoftim.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts