E rëndë, 39-vjeçari torturon të renë, e vendosur në bodrum e mbuloi e qymyr dhe…

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Britaninë e Madhe.

Mediat e huaja bëjnë me dije se një 39-vjeçar, ka torturuar për 5 ditë një 19-vjeçare, të cilën e ka njohur në internet. Mediat e huaja shkruajnë se Madelenie Allen, është shpëtuar të shtunën e kaluar, pasi u zhduk për 5 ditë nga konvikti ku po qëndronte. Vajza u gjet e zhveshur, e tmerruar dhe e mbuluar me qymyr në bodrumin ku banonte 39-vjeçari Brent Neil Brown, i cili me siguri u përpoq ta fshihte në këtë mënyrë nga policia.

Ai e torturoi për 5 ditë në bodrumin e tij por fatmirësisht autoritetet arritën ta lokalizonin.
39-vjeçari është arrestuar dhe po përballet me akuza të rënda për rrëmbim, përdhunim, përdhunim dhe pengim të drejtësisë.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *