E rëndë/ Adoleshenti përdhunon 15-vjeçaren në det, qindra dëshmitarë heshtin

Një vajzë 15-vjeçare u përdhunua në det në Bournemouth, Angli përpara qindra plazhistëve ndërkohë që policët po kërkojnë një djalë, 17 vjeç, i cili është edhe autori i ngjarjes së rëndë.

Vajza po luante me një top në ujë me miqtë e saj kur u ul para një djali adoleshent.

Ai filloi të fliste me viktimën, para se ta nxirrte atë më thellë në det ku raportohet se e përdhunoi atë.

17-vjeçari është origjinë pakistaneze ndërkohë që detektivët që hetojnë sulmin, i cili ndodhi rreth 3.30 pasdite pranë Oceanarium, po u bëjnë thirrje dëshmitarëve ose kujtdo që ka informacion të paraqitet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.