E rëndë, motoçikleta bie nga ura në aksin Këlcyrë-Përmet, plagoset 22-vjeçari

e rende motocikleta bie nga ura ne aksin kelcyre permet plagoset 22 vjecari
e rende motocikleta bie nga ura ne aksin kelcyre permet plagoset 22 vjecari

Një 22-vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e sotme pasi motoçikleta që ai drejtonte ka rënë nga ura në aksin Këlcyrë-Përmet.

Mësohet se i riu ka rënë nga një lartësi rreth 5 metra dhe për pasojë ka mbetur i plagosur, por jashtë rrezikut për jetën.

Sakaq, në vendngjarje kanë mbërritur autoritetet përkatëse dhe ambulanca që ka transportuar të riun drejt spitalit.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts