E rëndë në Brazil modelja qëllohet sapo del nga festa, ndërron jetë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Brazil. Mediat e huaja shkruajnë se Raila Sales Ferreria, është qëlluar me armë zjarri gjatë një feste.

Ajo ka qëndruar për 5 ditë në një spital të vendit, por për fat të keq, nuk ka mundur të mbijetojë. Sipas raportimeve, 20-vjeçarja është qëlluar me armë zjarri në momentin që sapo ka dalë nga festa dhe ka hipur brenda një taksie për të shkuar për në shtëpi.

Punonjësit e shërbimit të urgjencës kanë mbërritur menjëherë në vendngjarje, e në ato momente, ajo ishte ende me shenja jete.

Policia tanimë është në kërkim të autorit të këtij krimi, por deri më tani, nuk ka mbërritur në asnjë gjurmë.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.