E rëndë në Britani, e reja dhe i dashuri vrasin vajzën 16-muajshe

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Britani. Një nënë dhe i dashuri i saj, dyshohet se kanë vrarë një vajzë 16-muajshe.

Frankie Smith, 20 vjeç dhe Savannah Brockhill 28 vjeç akuzohen se kanë mbytur vogëlushen. Mësohet se e reja e ka vrarë vogëlushen për faktin se ajo qante kur ushqehej, kjo mesa duket ka irrituar nënën e cila ka mbytur vajzën.

I dashuri dhe gruaja janë arrestuar nga autoritetet dhe priten që të dalin para gjykatës për të pranuar akuzën dhe dënimin.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.