E rëndë në Britani, largohet disa ditë nga shtëpia për të festuar me shoqërinë ditëlindjen e 18-ë, e bija e mitur i vdes nga uria

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Britaninë e Madhe.

Verphy Kudi, një 19-vjeçare nga Brighton, është larguar për gjashtë ditë nga shtëpia, duke e lënë vajzën e saj të mitur vetëm, e cila si pasojë ka humbur jetën.

Kudi, u lagua me shoqet për disa ditë, për të festuar ditëlindjen e saj, por gjatë kësaj kohe, e bija ka qëndruar e vetme në shtëpi. Në pamundësi për t’u ushqyer, ajo ka humbur jetën thanë autoritetet.

Kur e reja u kthye në shtëpi, e gjeti vajzën pa ndjenja. Ajo menjëherë telefonoi ambulancën dhe policinë, por ishte tepër vonë, pasi vogëlushja kishte ndërruar jetë. Kudi është arrestuar nga policia, por dënimi përfundimtar për të, do të vendoset më 28 maj nga një gjykatë në Brighton.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *