E rëndë në Cërrik, ra në kontakt me rrymën elektrike në dush, ndërron jetë 32-vjeçarja

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Cërrikut, pasi një 32-vjeçare ka ndërruar jetë aksidentalisht.

Mësohet se rreth orës 20:40 gjatë kohës që viktima ka qenë duke u larë në dush, dyshohet se ka rënë në kontakt me rrymën elektrike dhe për pasojë ka humbur jetën.

Sakaq, grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts