E rëndë në Francë, u larguan nga lokali pa paguar, pronari qëllon dy klientët me “shotgun”

Një pronar restoranti në Francë ka qëlluar me armë në drejtim të dy klientëve, të cilët u larguan nga restoranti i tij pa paguar faturën.

Pronari i restorantit, i identifikuar si një 55-vjeçar është arrestuar nga policia dhe akuzohet për “atentat të dyfishtë”.

Sipas mediave të huaja, si pasojë e plumbave, një nga kolegët ka mbetur i vdekur, ndërsa tjetri, ka mbetur i plagosur lehtë.

Pronari fillimisht u justifikua para policisë, duke thënë se qëlloi në ajër, por kamerat e sigurisë të lokalit, dëshmuan të kundërtën.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.