E rëndë në Greqi, nën kërcënimin e thikës përdhunon 70-vjeçaren greke, arrestohet 27-vjeçari shqiptar

e rende ne greqi nen kercenimin e thikes perdhunon 70 vjecaren greke arrestohet 27 vjecari shqiptar
e rende ne greqi nen kercenimin e thikes perdhunon 70 vjecaren greke arrestohet 27 vjecari shqiptar

Një i ri shqiptar është arrestuar në Greqi, pasi akuzohet se ka përdhunuar një 70-vjeçare.

Mediat greke shkruajnë se 27-vjeçari shqiptar jetonte në një hotel përballë shtëpisë të së moshuarës. I riu shqiptar pasi kishte mbuluar fytyrën, ka hyrë në banesën e 70-vjeçares dhe nën kërcënimin e thikës ka detyruar të kryejë marrëdhënie seksuale.

27-vjeçari shqiptar ka mohuar akuzat, mirëpo autoritete greke kanë gjetur shenjat e gishtave dhe pritet të çohet drejt prokurorisë së qytetit Kos.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts