E rëndë në Greqi, po bënte punime në shtëpi dhe bie nga shkallët, ndërron jetë 51-vjeçari shqiptar

e rende ne greqi po bente punime ne shtepi dhe bie nga shkallet nderron jete 51 vjecari shqiptar
e rende ne greqi po bente punime ne shtepi dhe bie nga shkallet nderron jete 51 vjecari shqiptar

Një 52-vjeçar shqiptar ka humbur jetën pasi u rrëzua nga një lartësi prej 5 metrash nga një shkallë e palosshme në Aleksandri të Greqisë. Sipas asaj që shkruajnë mediat greke, viktima ka qenë duke kryer punime në shtëpi.

Sipas Pena Press ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme, por askush nuk e kishte vënë re dhe trupi i viktimës u gjet sot si pasojë e erës së pakëndshme nga dekompozimi i trupit për shkak të temperaturave të larta.

Sipas ekspertizës mjekoligjore, viktima ka pësuar dëmtime në trup.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts