E rëndë në Greqi, shqiptari vetëvritet në komisariatin e Kalkidës

Një shqiptar raportohet se i ka dhënë fund jetës të në paraburgimin e Departamentit të Policisë në Kalkidë.
Sipas medias eviathema, burri me origjinë shqiptare është gjetur i varur me çarçaf brenda qelisë nga efektivët e policisë.

Menjëherë është njoftuar autoambulanca e EKAV-it, e cila e ka transportuar në Spitalin e Kalkidës ku ka konstatuar vdekjen.

Nuk dihen arsyet e vetëvrasjes së shqiptarit.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts