E rëndë në Indi, demi futet brenda shtëpisë, nis të sulmojë banorët, ka të lënduar (VIDEO)

Të paktën 4 persona kanë pësuar lëndime të shumta trupore, kur një dem u fut në një shtëpi dhe iu vërsul personave që gjeti brenda.

E gjithë momenti është filmuar nga një kamera sigurie, e vendosur në banesë. Ngjarja thuhet se ka ndodhur në Fazlika të Indisë, ku në rrugë, dy dema filluan të përleshën me njëri-tjetrit.

Njëri prej tyre vendosi të tërhiqej dhe iku me shpejtësi për të shpëtuar.

Në këtë moment u fut në shtëpinë ku ishin disa punonjës dhe sulmuan disa burra. Kafsha është neutralizuar nga autoritetet, ndërsa personat e lënduar ndodhet në spital, shkruajnë mediat lokale.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.