E rëndë në Itali, gruaja heq maskën e nis të ofendojë e pështyjë pasagjerët e aeroplanit

Një episod i pazakontë është regjistruar në një fluturim në Itali.

Një grua, ka nisur të debatojë me disa pasagjerë të linjës së avionit nga Ibizia në Milano.

Në videot e qarkulluara në media, ajo shihet teksa debaton ashpër me pasagjerët, e më pas, nis të shkelmojë e pështyjë.

Kjo pamje ka shqetësuar jo pak pasagjerët e tjerë, ndërsa linja e aeroplanit do ndërmarrë sanksione të ashpra ndaj gruas.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.