E rëndë në Itali/ I riu masakron me thikë prindërit, babai ndërron jetë, nëna në spital

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Milano të Italisë më 7 janar. Një 28-vjeçar ka masakruar me thikë 2 prindërit e tij. Nëna e tij ndodhet e shtruar në spital, ndërsa babai ndërroi jetë.

Burri vdiq mbrëmë në spitalin ku ishte shtruar që nga 7 janari. Dyshohet se djali 28-vjeç vuante nga probleme të shëndetit mendor.

I riu, i cili është arrestuar nga karabinierët e kompanisë San Donato Milanese, ndodhet në burgun e San Vittore.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com