E rëndë në Kamëz, 16-vjeçari mbytet në depozitën e ujit

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Kamëz, pasi një 16-vjeçar ka ndërruar jetë.

Sipas njoftimit të policisë ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Çekrezë, ndërsa dyshohet se i mituri është vetëmbytur në një depozitë uji.

Sakaq, grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Kamëz/Informacion paraprak

Më datë 15.07.2023, rreth orës 21:20, në Çekrezë, dyshohet se është vetëmbytur në një depozitë uji, një i mitur 16 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts