E rëndë në Korçë/ 47-vjeçarja dhunon nënën, procedohet penalisht

e rende ne korce 47 vjecarja dhunon nenen procedohet penalisht
e rende ne korce 47 vjecarja dhunon nenen procedohet penalisht

Policia në Korçë ka proceduar penalisht një 47-vjeçare, pasi dyshohet se ka dhunuar nënën e saj.

“Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen M. X., 47 vjeçe, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj nënës së saj”, thuhet në njoftim.

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Korçë referuan materialet në Prokurori ku filloi procedimi në gjendje të lirë për shtetasen M. X., 47 vjeçe, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj nënës së saj.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts