E rëndë në Korçë, gjendet e vetëvarur një 36-vjeçare pranë hangarit të banesës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Korçë ku një 36 vjeçare është gjetur e pajetë e varur në hangarin pranë banesës së saj.

Sipas policisë mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Turan në Korçë, ku si pasojë është gjetur e vetëvarur një 36 vjeçare ku paraprakisht në trupin e saj nuk janë konstatuar shenja dhune.

Njoftimi i policisë:

Më datë 06.08.2023, në fshatin Turan, Korçë, në hangarin pranë banesës së saj, është gjetur e vetëvarur dhe pa shenja dhune, një 36-vjeçare. Grupi hetimor vijon veprimet për të dokumentuar ligjërisht rrethanat e kësaj ngjarjeje.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts