E rëndë në Kosovë, 10-vjeçari gjendet i pajetë në kabinën e kamionit, dyshohet se…

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kosovë.

Një fëmijë 10-vjeç është gjetur pa shenja jete brenda një kabine kamioni.

Lajmi është konfirmuar nga autoritetet në Kosovë, ku dhe theksohet më tej, se në vendngjarje është gjetur dhe armë.

“Një fëmijë 10 vjeçar është gjetur pa shenja jetë në një kabinë të kamioni në Malishevë sot rreth orës 13:30 nga familjarët e tij. Ata kanë marrë trupin e pa jetë edhe e kanë dërguar në Qendrën Kryesore Familjare të Malishevës.

Menjëherë njësitet e policisë dhe prokurori kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe janë duke e hetuar rastin, i cili është hetim i vdekjes. Në vendin e ngjarjes është sekuestruar edhe një armë”, njofton Policia.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.