E rëndë në Kosovë, 39-vjeçari vritet me armë zjarri brenda kafenesë, plagosen 3 të tjerë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur orët e para pas mesnate në një kafene në Skënderaj të Kosovës ku ka mbetur i vrarë një person dhe janë plagosur 3 të tjerë. Sipas mediave kosovare ngjarja ka ndodhur në fshatin Runik të Skenderajt rreth orës 01:21 pas mesnate, ndërsa lajmi është konfirmuar nga autoritetet në Kosovë. […] Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :Bota Sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts