E rëndë në kryeqytet, një person pi helm para dyerve të SPAK, transferohet drejt spitalit në gjendje të rëndë

e rende ne kryeqytet nje person pi helm para dyerve te spak transferohet drejt spitalit ne gjendje te rende
e rende ne kryeqytet nje person pi helm para dyerve te spak transferohet drejt spitalit ne gjendje te rende

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme para godinës së Prokurorisë së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Një person raportohet se ka pirë helm jashtë dyerve të SPAK, për arsye ende të paditura, ndërsa më pas është transportuar drejt spitalit, sipas asaj që raporton gazetarja Klodiana Lala.

Sakaq, personi i identifikuar si shtetasi P. T., nga qyteti i Lezhës është në gjendje të rëndë për jetën.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : Bota Sot News botasot.co

Spread the love

Similar Posts