E rëndë në Ksamil, gjendet i pajetë një 37-vjeçar në dhomën e hotelit, dyshohet se është vetëvarur

e rende ne ksamil gjendet i pajete nje 37 vjecar ne dhomen e hotelit dyshohet se eshte vetevarur
e rende ne ksamil gjendet i pajete nje 37 vjecar ne dhomen e hotelit dyshohet se eshte vetevarur

Sarandë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 10:45, në Ksamil, shtetasi L. P., 37 vjeç, banues në Korçë, dyshohet se është vetëvarur, në dhomën e hotelit ku qëndronte.

Grupi hetimor po kryen veprimet për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts