E rëndë në Librazhd, 26-vjeçarja tenton t’i japë fund jetës, dërgohet në gjendje të rëndë në spital

Një 26-vjeçare nga fshati Dorëz i Librazhd ka tentuar t’i japë fund jetës.

E reja me inicialet, A.H është pikasur  nga familjarët  e saj ndërsa ndërmori aktin ekstrem për tu vëtvarur. Menjëherë ajo është dërguar në Spitalin e Rajonal të Elbasanit për të marrë ndihmë mjekësore.

Mësohet se gjendja shëndetësore e 26–vjeçares sipas burimeve spitalore, është kritike, ndërsa  nuk dihen shkaqet se përse  u vetëvra.

Policia ka marrë në pyetje familjarë të saj për të zbardhur ngjarjen .

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts