E rëndë në Meksikë, kamioni përplaset me 6 makina, 19 të vdekur e 3 të plagosur

Një aksident i rëndë është shënuar në Meksikë.

Mediat lokale atje, shkruajnë se një kamion është përplasur me një tioskë dhe gjashtë automjete në një autostradë të Meksikës Qendrore, duke lënë të paktën 19 të vdekur dhe 3 të plagosur.

Frenat e kamionit dolën jashtë përdorimit para se ajo të përplasej me një automjet. Mësohet se edhe makinat e përfshira në aksident janë shkrumbuar nga flakët dhe janë shkatërruar plotësisht.

  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *