E rëndë në SHBA/ 25-vjeçari hidhet nga ndërtesa 12 katëshe, i merr jetën edhe të moshuarit në garazhin e parkingut

Dy të vdekur në SHBA, pasi burri hidhet nga ndërtesa në Neë York dhe godet një person tjetër

Dy persona kanë vdekur në SHBA, pasi një burrë me sa duket u hodh nga një ndërtesë në Yonkers, Neë York.

Sipas informacioneve dyshohet për një vetëvrasje ku gjatë rënies është goditur një burrë tjetër.

Shbaaaj

Sipas medieve të huaja, i riu 25-vjeçar u hodh nga çatia dhe ra 12 kate në një çati të garazhit të parkingut, ku goditi një 61-vjeçar, tha policia.

Të dy vdiqën në vendngjarje, bazuar në deklaratën e autoriteteve, identitetet e tyre nuk u bënë të ditura menjëherë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *