E rëndë në SHBA, burri vret të dashurin e gruas dhe fshihet në oxhakun e fqinjit, policia jep detaje

Një ngjarje e rëndë është shënuar në SHBA.

Mediat e huaja shkruajnë se një burrë ka varë të dashurin e gruas me thikë dhe më pas është fshehur në oxhakun e një banese aty pranë.

Policia e ka gjetur viktimën, të identifikuar si Jimmie Rogers, 28 vjeç me plagë të shumta në trup dhe në momentin që ata kanë shkuar në banesë e kanë gjetur të riun pa shenja jete.

Autori i krimit, akuzohet për vrasje të shkallës së parë njoftoi policia

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.