E rëndë në SHBA/ Djali 2-vjeçar qëllon me armë dhe vret nënën e tij shtatzënë

e rende ne shba djali 2 vjecar qellon me arme dhe vret nenen e tij shtatzene

Në ngjarje e rënë është shënuar në Ohio, SHBA, ku një fëmijë i moshës 2-vjeçare ka qëlluar me armë nënën e tij. 33-vjeçarja e cila ishte në javën e 33-të të shtatzënisë u qellua aksidentalisht pas shpine nga i biri teksa ai po luante me pistoletën.

Ka qenë vetë gruaja që ka telefonuar ambulancën, por pavarësisht ndërhyrjes se menjëhershme të ekipeve të shpëtimit e reja ka ndërruar jetë në spital, ndërsa mjekët nuk kanë arritur të shpëtojnë as fetusin që ajo mbante.

Policia gjeti një pistoletë 9 mm të vendosur në një komodinë në dhomë si dhe dy armë të tjera të mbushura. Bashkëshorti i viktimës, i cili në momentin e ngjarjes ishte larg shtëpisë, i tha policisë se armët i përkisnin atij.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts