E rëndë në SHBA, rrëzohet helikopteri, ndërrojnë jetë 4 anëtarët e bordit

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Kaliforni të SHBA-ve. Një helikopter është rrëzuar në fushë duke i marrë jetën 4 personave në bord.

Nuk dihet ende shkaku që shkaktoi këtë tragjedi, shkruajnë mediat e huaja.

Trupat e pajetë të katër anëtarëve të bordit janë nxjerrë nga rrënojat e helikopterit, e tanimë, janë drejtuar për në morgun e qytetit.

Autoritetet ndodhen në vendngjarje dhe po hetojnë të gjithë dinamikën e saj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *