E rëndë në Skoci, mbyten në liqen tre persona, mes tyre edhe një fëmijë (FOTO)

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Skoci. Tre persona janë mbytur në një liqen atje.

Mediat angleze shkruajnë se të mbyturit janë Edina Olahova 29-vjeç, djali i saj Rana Haris Ali dhe miku i familjes Mohammad Asim Raza, ndërsa djali i këtij të fundit është duke luftuar për jetën në një spital të vendit.

Mediat e huaja kanë publikuar dhe pamje të viktimave, ku shfaqen gjatë pushimeve verore. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni pamjet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *