E rëndë në Tiranë, gjendet i vrarë 40-vjeçari në banesë, dyshohet se…

e rende ne tirane gjendet i vrare 40 vjecari ne banese dyshohet se
e rende ne tirane gjendet i vrare 40 vjecari ne banese dyshohet se

TIRANË

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në kryeqytet, ku një 40-vjeçar i ka dhënë fund jetës.

Policia e Tiranës njoftoi zyrtarisht se sot rreth orës 06:15, në rrugën “Don Bosko”, dyshohet se është vetëvrarë, me armë zjarri pistoletë, në banesën e tij, shtetasi A. Gj., 40 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts