E rëndë në Tiranë, i mituri gjendet i pajetë brenda makinës në garazhin e banesës

e rende ne tirane i mituri gjendet i pajete brenda makines ne garazhin e baneses
e rende ne tirane i mituri gjendet i pajete brenda makines ne garazhin e baneses

TIRANË

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në periferi të Tiranës, ku ka humbur jetën një 13-vjeçar.

Sipas burimeve zyrtare, në Babrru, është gjetur nga familjarët, brenda automjetit në garazhin e banesës, pa shenja jete, një shtetas i mitur 13 vjeç.

Paraprakisht dyshohet se vdekja është shkaktuar nga asfiksia. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts