E rëndë në Tiranë/ Punëtori i ndërtimit bie nga kati i nëntë i ndërtesës dhe vdes

e rende ne tirane punetori i ndertimit bie nga kati i nente i nderteses dhe vdes
e rende ne tirane punetori i ndertimit bie nga kati i nente i nderteses dhe vdes

Një person ka gjetur ka humbur jetën tragjikisht pak minuta më parë.

Sipas raportimeve, ka rënë nga kati i 9-të i një pallati një punëtor i cili ka ndërruar jetë menjëherë.

Ngjarja e rëndë është shënuar tek “Universe City” në kryeqytet rreth orës 10:12 të mëngjesit të sotëm. Nuk ka ende informacion mbi identitetin apo moshën e viktimës.

“Më datë 22.12.2023, rreth orës 10:20, në rrugën “Gryka e Kaçanikut”, në një kompleks pallatesh në ndërtim e sipër, ka rënë nga lartësia ku ishte duke punuar shtetasi F. L., rreth 38 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes”, sqaroi policia.

(Balkanweb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts