E rëndë në Turqi, shihni se si babai dhunon brutalisht djalin me aftësi të kufizuara në mes të rrugës (VIDEO)

Një ngjarje tronditëse është shënuar në Ankara të Turqisë.

Mediat lokale atje shkruajnë se një burrë ka dhunuar djalin e tij me aftësi të kufizuara.

Babai monstër është vënë re nga kalimtarët të cilët menjëherë kanë telefonuar policinë.
Ndërkohë që edhe policia për këtë ngjarje të rëndë ka reaguar menjëherë.

Në kamerat e sigurisë janë pasqyruar pamjet kur babi gjuan me shkelma djalin me aftësi të kufizuara, i cili ra në tokë. Në atë moment babai i cili është përballur me reagimin e qytetarëve përreth është larguar nga vendi i ngjarjes.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.