E rëndë në Vlorë, e moshuara dhunohet nga vëllai i nuses së djalit, përfundon në spital

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në qytetin e Vlorës pasi një grua e moshuar është dhunuar rëndë nga një i afërm i saj.

Mësohet se 82-vjeçarja Azbie Resulaj ka përfunduar në spital, pasi sipas burimeve ajo është goditur nga vëllai i nuses së djalit.

Sipas të dhënave paraprake e moshuara ka pësuar trauma në disa pjesë të trupit, ndërsa ende nuk dihen shkaqet apo motivi i autorit për veprimin.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb


Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts