E rëndë! U tremb nga tërmeti, humb jetën 20-vjeçari në Lushnje

e rende u tremb nga termeti humb jeten 20 vjecari ne lushnje
e rende u tremb nga termeti humb jeten 20 vjecari ne lushnje

Konfirmohet viktima e parë nga tërmeti i mbrëmjes së djeshme.

20-vjeçari Daniel Rika nga Lushnja humbi jetën ndërsa ra nga shkallët pasi tentoi të largohej nga banesa në momentin kur po ndodhnin lëkundjet sizmike.

I riu ka rënë nga shkallët e katit të dytë të banesës.

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë.
Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne :bota sot www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts