E rëndë, vetëvritet blogerja 22-vjeçare serbe, mikesha e saj prek me fjalët prekëse: Prehu në paqe Kiko!

Blogerja e njohur serbe, Kristina Kika Đukić ka kryer vetëvrasje. Lajmi është bërë i ditur nga shoqja e ngushtë e saj.

“Me keqardhje ju informoj se Kika nuk është më me ne. Dua të shpreh ngushëllimet e mia për familjen e saj dhe për të gjithë njerëzit që e deshën dhe e njohën. Të dua përgjithmonë Kiko, prehu në paqe“, thuhet në postim.

Si një yll i madh i rrjeteve sociale, Kika u gjend edhe në shënjestër të bullizmit dhe abuzimit kibernetik.

Shumicën e kohës ishte jashtëzakonisht e vështirë për të. Ajo la pas një nënë e cila postoi në rrjetet sociale atë që mendonte se nuk do ta bënte kurrë: “Me dhimbje të madhe ju njoftoj se Kika ime ndërroi jetë dje.”

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit “Balkanweb” mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb

Burimi informacionit @BalkanWeb: Lexo me shume ne : www.botasot.al

Spread the love

Similar Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.